درباره ما

درباره تالی پارک

گروه تالی پارک به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌های فعال در صنعت ساخت و ساز فعالیت خود را از سال 1388 با تاسیس شرکت پتروسازه استحکام شروع کرده است . این گروه متشکل از شرکت‌های فعال در زمینه انبوه‌سازی واحدهای هتلینگ آپارتمان، مشاوره، طراحی و نظارت، مجری ذیصلاح ساختمانی ، مشاوره کسب و کار، تجهیز و بهره‌برداری، فناوری اطلاعات و بازرگانی است. 

تالی پارک در تلاش است تا با به کارگیری مهندسی ارزش در پروژه‌های ساختمانی، فرهنگ ساخت و ساز را ارتقا بخشد. همچنین با همراهی مدیرانی متخصص و پیشرو و همکاران و سرمایه‌های انسانی جوان و متعهد، سعی دارد تا با استفاده از فناوری‌های‌ نوین، پروژه‌های نوآورانه و متفاوتی را با کیفیت مطلوب و سرعت بالا اجرا کند.

این مجموعه عظیم با همکاری شرکای متخصص و بکارگیری سرمایه‌های ارزشمند سرمایه‌گذاران با هدف‌گذاری‌های دقیق مبتنی بر دانش، در راستای خلق ارزش در صنعت ساختمان می‌‎کوشد. تالی پارک به دنبال این است که با ترویج روش‌های صحیح اجرایی از طریق ارائه‌ی خدمات تجهیز و بهره‌‎برداری از ساختمان، تجربه‌ای بی‌‏نظیر و ویژه را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.
و در نهایت تالی به معنی از پس آینده است. این گروه ساختمانی با الهام گیری از این مفهوم و با فلسفه هم‌افزایی و توانمندی‌های فنی و مهندسی و اجرا می‌کوشد تا به یکی از معتبرترین و پیشتازترین انبوه‌سازان منطقه خاورمیانه تا سال ۱۴۰۵ تبدیل شود.

رزومه شرکت تالی پارک

رزومه شرکت تالی پارک

برای آشنایی بیشتر با گروه تالی پارک و مشاهده‌ی سوابق پروژه‌ها رزومه‌ی شرکت را مشاهده کنید.