تماس با ما

در هر زمان از روز هر سوالی که برای شما پیش آمد می‌توانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید. کارشناسان تالی پارک آماده‌ی پاسخگویی به سوالات و چالش‌های شما عزیزان هستند.

راه های ارتباط با بخش فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره راجع به پروژه‌های تالی پارک با ما تماس بگیرید.

ما می خواهیم از شما بشنویم!

  ما برای کمک اینجا هستیم

  در ادامه سعی کرده ایم به برخی از بیشترین سوالاتی که شما از ما می پرسید پاسخ بدهیم

  برای مشتریان

  در واقع پروژه های ساختمانی تالی پارک با توجه به خدمات هتلینگ اختصاصی، یک برند خاص و متمایز در شهر تهران شده است  که به منطقه‌ی خاصی تعلق ندارد. بسیاری از خریداران واحدهای گروه تالی پارک اشخاصی از سطوح فرهنگی بالای جامعه و از سراسر ایران هستند. بخشی از این خریداران در محله های پروژه تالی پارک ساکن هستند و بخشی دیگر در تهران زندگی نمی‌کنند و زمان‌هایی که به تهران می‌آیند به جای مراجعه به هتل، در داخل واحدهای خود اقامت می‌کنند.

  پروژه‌های گروه تالی پارک علاوه بر کیفیت سازه و امکانات پرشمار، ایده خاص و مورد پسند بخش بزرگی از جامعه را تامین کرده است. علاوه بر خانوارهای جوان که خواهان منازلی با امکانات مناسب هستند، تاجران،پزشکان و مهندسان و صاحبان سرماه و کسب و کار از شهرهای دیگر ایران که خواستار اقامتگاهی دائمی و ملکی هستند مخاطبان این پروژه های تالی پارک هستند. واحدهای کوچک متراژ با خدمات هتلینگ، به دلیل دارا بودن امکانات و خدمات خاص و هتلینگ فرامنطقه‌ای و حتی فراشهری هم خریداران محلی و سراسر تهران و حتی از سراسر ایران را مخاطب خود دیده است.

  برای انتخاب متراژ واحدها تحقیقات زیادی صورت گرفته است. از جمله دلایلی که گروه تالی پارک تصمیم به ساخت واحدهایی در متراژ پایین کرده است می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • قدرت نقدشوندگی بالا
  • تقاضای بالا از سمت خریداران برای واحدها با متراژ بین 40متر تا 60متر
  • فراهم کردن واحدهایی با امکانات لوکس ولی با قیمت مناسب

  پرسش‌های مربوط به پیش خرید

  فروش گروه تالی پارک در یک سامانه یکپارچه انجام می‌شود. هر واحد پس از فروخته شدن از لیست فروش و سامانه سایت قروش حذف می‌شود . اصطلاحا در سامانه قفل شده و به هیچ عنوان امکان فروش واحد وجود ندارد.

  مهم‌ترین تضمین تالی پارک برای خریداران، سابقه‌ روشن و اقدامات گذشته و موفق آن است. برای اینکه شک و تردید از میان برود تالی پارک به خریداران محترم توصیه دارد تا پس از بررسی سابقه‌ تالی پارک با ما تماس داشته باشند. شرایط مناسب تحویل واحدهای تالی پارک و ضمانت های قانونی دیده شده در قراردادها و قیمت نهایی فروش و تعیین واحد و طبقه به صورت قطعی ضمانتی است برای خریداران تا از خرید خود نهایت اطمینان را داشته باشند. علاوه بر این، برای تضمین بیشتر زمین پروژه‌ها، در گروه تالی پارک به نام خود شرکت تالی است. این موضوع بدان معنی است که تالی پارک مالک زمین است و قراردادهای محضری با خریداران عقد می‌کند تا مطمئن‌ترین نوع قرارداد در زمینه پیش فروش شکل گیرد.

  پیگیری پروژه های تالی پارک

  خیر برای اطلاع از روند پیشرفت پروژه نیازی به مراجعه حضوری نیست. خریداران و دیگر افرادی که مایل هستند می‌توانند از طریق این لینک از روند پیشرفت پروژه مطلع شوند همچنین بخشی روند تکمیل پروژه در شبکه‌های اجتماعی منتشر می شود.

  یکی از دلایل انتخاب منطقه 18 رشد کم قیمتی آن در مقایسه با سایر مناطق تهران در ماه‌ها و سال‌های گذشته است. طبق آمار تمامی مناطق تهران با رشد یکسانی همراه می‌شوند؛ بنابراین طبق پیش‌بینی‌ها منطقه 18 مستعد رشد بیشتری نسبت به سایر مناطق است تا اختلاف قیمتی به وجود آمده را پر کند. دلیل دیگر انتخاب این منطقه دسترسی مناسب آن به فرودگاه مهرآباد، اتوبان آیت‌الله سعیدی و نزدیکی به ایستگاه‌های مترو و اتوبوس و تاکسی است. همچنین تقاضای واحدهای کوچک متراژ در این منطقه نسبت به عرضه خیلی بیشتر است.

   طبق قانون و آخرین ابلاغیه دستورالعمل پیش فروش واحدها، اجازه‌ صدور کد رهگیری برای واحدهای پیش فروش شده وجود ندارد . از این رو گروه تالی پارک برای جلب اطمینان خریداران خود، قرارداد را به صورت محضری امضا می‌کند تا خریداران با اطمینان کامل و با ضریب امنیت بالاتر خریدی آینده دار داشته باشند.

   قیمت هر مترمربع از واحدهای گروه تالی پارک، متناسب با سطح امکانات، نوع خدمات و مصالح استفاده شده در پروژه‌ها با حداقل سود تعیین شده است. مرورخدمات هتلینگ و کیفیت سازه و مواد اولیه استفاده شده در سازه‌های گروه تالی پارک به شما اثبات خواهد کرد که نه تنها قیمت بالا نیست؛ بلکه خریدی اقتصادی پیش روی شماست.

  به وجود آمدن این نگرانی طبیعی است اما این اتفاق به چند دلیل نخواهد افتاد:

  • واحدها در متراژهای پایین هستند و به همین دلیل ساکنان آن معمولا زوجین بدون فرزند یا افراد تنها خواهند بود.
  • سیاست سیستم مدیریتی تیم تالی پارک هم 10 درصد بر روی ساخت و فروش تمرکز دارد و 90 درصد تمرکز آن بر روی محله تالی بعد از بهره‌برداری است. اداره‌ی مشاعات برج با خود شرکت آریا سازه تالی خواهد بود.
  • ضمنا در نظر داشته باشید جهت پاسخگویی بهتر به ساکنین و مشتریان محترم گروه تالی 12شرکت زیر مجموعه خود را تاسیس کرده تا بتواند خدمات و امکاناتی در سطح هتلینگ و شان شما عزیزان ارائه دهد.