برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه یافت آباد

سوالات متداول

سوالات متداول درباره آشنایی با پروژه

چون پروژه ما یک ساله تحویل داده میشود یک سال هم زمان زیادی نیست جهت تحویل مورد یگر اینکه قیمتها در هر مرحله پیش فروش برای خریدار ثابت است و شامل افزایش قیمت مسکن نخواهد شد و این امتیاز ما نسبت به پروژه های دیگر می باشد.

برای متراژ واحد ها بررسی های علمی و میدانی زیادی انجام گرفته است.از جمله ی این دلایل میتوانیم به ضریب نقد شوندگی بالاتر واحد های کوچک متراژ اشاره کرد که باعث می شود با توجه به نیاز به سرمایه کمتر،این واحد ها نسبت به واحد های بزرگ تر زودتر خرید و فروش شوند بنابراین یکی از دغدغه های خریداران از بین می رود.دلیل دیگری که میتوانم بگویم این است که معمولا تقاضا برای واحد های کوچک متراژ بالا ولی عرضه ی این واحد ها نسبت به تقاضا پایین می باشد.بنابراین تیم ما تصمیم گرفته واحد های خود را با درک این نیاز جامعه ساخته تا علاوه بر پر کردن این خلاء بتواند این تضمین را به خریداران دهد که در هنگام فروش واحد ها تقاضا به اندازه ی کافی وجود دارد.مورد دیگری هم که باید به آن اشاره کرد این است که تیم تالی در تلاش است تا افرادی که تمایل به زندگی در خانه هایی لوکس و لاکچری با تمام امکانات را دارند ولی از نظر مالی استطاعت خرید واحد هایی در برج های لوکس شمال شهر را ندارند بتوانند در این مجموعه با هزینه ای بسیار اندک نسبت به برج های مناطق شمالی شهر صاحب یک واحد لوکس شوند.

طبق آخرین دستورالعمل مربوط به واحد های پیش فروش،برای واحد های پیشفروش شده اجازه ی صدور کد رهگیری وجود ندارد و باید حتما قرارداد به صورت محضری امضا شود که کامال مطمئن و از ضریب امنیت بالاتری برخوردار می باشد.

این پروژه منطقه ای نیست بلکه کاملا فرامنطقه ای و حتی فراشهری می باشد. دلیل این فرا منطقه ای بودن  این است که تالی پارک با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارد کاملا از مجتمع های اطراف متمایز می باشد که باعث شده خریداران آن از تمام شهر تهران و حتی خارج از تهران باشند.برای مثال خیلی از خریداران ما از شهر های اطراف هستند که برای تایم هایی که به تهران مراجعه می کنند به جای اینکه به هتل مراجعه کنند این واحد ها استفاده می کنند.در واقع تالی پارک بعد از بهره برداری به یک برند متمایز و خاص در شهر تهران تبدیل می شود که به منطقه ی خاصی تعلق ندارد.البته باز هم با توجه به تمام این موارد قیمت این واحد ها هم نسبت به منطقه در  بازه معقولی قرار دارد که بخاطر ارزش افزوده ای که این مجتمع داشت موارد مطرح شده دارد قطعا بعد از بهره برداری تفاوت قیمت قابل توجهی با سایر مجتمع های منطقه خواهد داشت.

مهمترین تضمین ما برای خریدار هایمان سابقه ی شرکت می باشد.پیشنهاد ما برای اینکه شک و تردید شما از بین برود این است  که اول سوابق شرکت را بررسی کنید و ببینید شرکت پروژه های قبلی را تحت چه شرایطی تحویل داده است. ما طبق تعهدات مان عمل کردیم و حتی در برخی موارد بیش از تعهدات مان  که شما میتونید در مورد این پروژه بررسی کنید و حتی از خریداران پرس و جو کنید.به دلیل اعتماد به وجود آمده در پروژه های  انجام شده خیلی از افرادی که در گذشته در پروژه های قبلی ما سرمایه گذاری کردند در این پروژه هم سرمایه گذاری کرده اند.مورد دیگری که میتواند به شما اطمینان خاطر دهد این است که زمین شرکت به نام خود شرکت آریا سازه تالی می باشد.در واقع ما هم مالک، هم سازنده و هم فروشنده هستیم که همین مساله سرمایه گذاری شما را  امن می کند.مورد دیگر اینکه  شرکت با شما قرارداد محضری امضا می کنید که مطمئن ترین نوع قرارداد در پیش فروش می باشد.مورد دیگر در بحث اعتماد سازی در قسمت سایت شرکت می باشد که تمام واحد هایی که فروش رفته اطلاعات آن غیر قابل دیدن می شود و  افراد متوجه می شوند که آن واحد قبلا فروش رفته و کسی نمی تواند آنرا دوباره خریداری کند. .همچنین شما می توانید هر روز از طریق سایت پروژه و شبکه های اجتماعی از روند رشد و پیشرفت پروژه اطلاع پیدا کنید.

در حال حاضر بدلیل نوسان نرخ ارز و تاثیری که بر روی متریال و قیمت ساخت مسکن میگذارد پیش بینی این مورد خیلی سخت است. ولی این نکته را  دز نظر داشته باشید که  پیش بینی ما این بود که در هنگام تحویل واحدها، قیمت واحدها حداکثر به 20 میلیون  تومان برسد  ولی در حال حاضر با توجه به اینکه 12 ماه به زمان تحویل واحدها باقی مانده از مرز 20 میلیون گذشتیم. بنابراین خودتان می توانید حدس بزنید با گذشت زمان چه سود ارزنده ای به شما خواهد رسید. این نکته را هم نباید فراموش کنید که منطقه ظرفیت زیادی برای رشد قیمتی دارد. بخاطر عدم رشد مناسب در سال های گذشته و هم واحد های کوچک متراژ معمولا افزایش قیمت بیشتری نسبت به سایر واحد ها خواهند داشت.

برخلاف تصور شما برج شلوغ نخواهد بود چون واحدها کوچک است و افراد خاص در آنجا ساکن خواهند بود ، یا یک شخص تنها یا یک زوج و یا یک زوج نهایت با یک بچه زندگی خواهند کرد بنابراین در کل شلوغی برج حتی کمتر از برجهای دیگر با واحدهای کمتر و متراژ بزرگتر میباشد که خانواده های با اعضا بیشتر در آنجا زندگی می کنند . از نظر نظم و انضباط این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر تمرکز تیم تالی 10 درصد برروی ساخت و فروش باشد 90 درصد برروی اداره برج بعد از بهره برداری می باشد چون این برج کارنامه شرکت برای پروژه های بعدی است. اداره مشاعات برج با خود شرکت آریا سازه تالی باقی خواهد ماند و در ابتدا خرید یک اساسنامه ای را خریدار امضا می کند که راجع به نظم و انضباط و نحوه انتخاب هیات مدیره و وظایف آنها ، حل اختلافات، و چیزهای دیگر می باشد. ما حتی برای اداره بهتر برج از نیروهای که در زمینه هتلداری سابقه دارند استفاده خواهیم کرد.

پیش بینی ما این است که در زمان تحویل واحدها، اجاره واحدها حدود 9 میلیون تومان می باشد و این مبلغ بعنوان ضرر و زیان لحاظ شده است.

نه  این هزینه معقول است. ما اینجا سعی کردیم هزینه شارژ  منصفانه باشد. تنها برای مشاعاتی که بصورت عمومی است مثل موتورخانه، آسانسور ، فضای سبز و ... شارژ پرداخت میشود ولی برای مابقی امکانات مثل استخر،سونا، .... به میزان استفاده شما پول شارژ دریافت میشود اگر استفاده ای نکنید پولی دریافت نمیشود.

به هیچ ارگانی وابسته نیست. شرکت سهامی خاص  بوده و سند زمین هم بنام خود شرکت آریا سازه تالی است. در واقع مالک و سازنده و فروشنده خود شرکت می باشد.

ما چندین پروژه در دست بررسی داریم که انشالله ظرف چند ماه آینده یکی از آن پروژه ها ، ساخت آن شروع خواهد شد . اما اگر قصد سرمایه گذاری دارید  می توانید این واحد ها را هم خریداری کنید سپس آن را بفروشید یا خود شرکت کارهای فروش آن را برای شما انجام میدهد و در پروژه جدید ما سرمایه گذاری کنید.

بله. آخرین پروژه ما پروژه لوکس مسکونی تجاری تالی واقع در میدان مادر شهرری می باشد که دی 98 تحویل داده شده و جزو لوکس ترین مجتمع های منطقه می باشد، ولی در متراژ بزرگتر با امکانات استخر، سونا، جکوزی . پروژه های دیگری هم در سالهای قبل داشتیم ولی این پروژه خاص ترین پروژه ما در متراژهای کوچک با امکانات بیشتر است.

سوالات متداول فنی درباره پروژه

سیستم به صورت موتورخانه مرکزی (چیلر و بویلر) ، همراه با فن کوئل سقفی می باشد.

ساختمان پروژه، برای تحمل زلزله های با قدرت حداقل 8 ریشتر،با رعایت ضوابط و آیین نامه های مربوطه،  طراحی گردیده است.

گروه تالی باتوجه به چشم انداز و ماموریت خود، بر رعایت مقررات و الزامات، تاکیدویژه دارد و بالتبع، دراین پروژه نیز، مطابق با همین دیدگاه،عمل می نماید.

در اجرای اسکلت و سقف، از بتن باکیفیت و مرغوب ترین انواع میلگرد داخلی، استفاده شده است، برای دیوارچینی، از پنلهای والکریت ، به عنوان یک محصول پرویژگی از تولیدات یکی از معتبرترین هلدینگهای کشور، استفاده شده و برای مصالح نازک کاری نیز، پیش فرض ، استفاده از مصالح درجه یک داخلی، بانظر طراحان پروژه بوده و دربرخی موارد، ارتقاء مصالح، با پرداخت مابه التفاوت ازجانب خریداران، امکان پذیرخواهد بود.

باوجود تاریخ تکمیل مندرج در برنامه زمان بندی اولیه (مرداد 1401) ، درحال حاضر، پروژه ، برخلاف سنت عمدهء پروژه های ایرانی، تسریع را در دستورکار دارد و درویرایش اخیر، شهریور 1400 ، به عنوان زمان پایان کار، مصوب گردیده است.

برای دفع فاضلاب،چاه جذبی ونیز، اتصال به اگوی شهری، پیش بینی شده است.

نمای مدرن ترکیبی ؛سیمان،سنگ و شیشه

کف ؛سرامیک درجهء یک ایرانی یا بنا برخواستهء خریدران؛پارکت

کابینت در تیپ فروش دو، ارائه می شود و ازنوع ام دی اف، با سینک استیل، به همراه اجاق برقی و هود ، خواهد بود.

پنلهای والکریت مورد استفاده در دیوارچینی، عایقی فوق العاده، برای صدا و حرارت تلقی می شوند.

منطقهء محل وقوع ساختمان، فاقد گسل بوده و نزدیک ترین گسل به پروژه ، گسل شهرری می باشد که فاصلهء زیادی از ساختمان  زیادی دارد. ضمنا در هیچکدام از نقشه های توصیف لرزه خیزی مناطق مختلف تهران، موقعیت این ساختمان، پرخطر، ارزیابی نشده است.

درحریم پروژه، دکل برق فشارقوی وجودندارد.

در مجاورت پروژه، مسیلی رویت و گزارش نشده است.

طبعا پروژه با توجه به ویژگیهای خود، موظف به اخذ  تأییدیه سیستم اعلام و اطفاءحریق از سازمان ایمنی و آتش نشانی خواهد بود و برهمین اساس،سیستمهای مذکور، طراحی و اجرا خواهندشد.

ترافیک منطقه محل قرارگیری پروژه،به نسبت متوسط ترافیک شهر تهران ،کاملا سبک وروان ، ارزیابی می شود.

علاوه بر دسترسی آسان به بزرگراههای آیت الله سعیدی و فتح، نزدیکی به پردیس سینمائی تماشا، بیمارستان غیاثی،بوستان قائم ، پارک بانوان، بازارهای موبایل و مبل یافت آباد و همجواری با بانکها،مراکز خدماتی وفروشگاههای مختلف، از ویژگیهای مطلوب پروژه است.

با توجه به وقوع پروژه درخیابان اصلی و درمجاورت یکی از میادین شاخص منطقهء جنوب غرب تهران، امنیت محلی آن از سطح قابل قبولی برخورداراست.

فاصلهء زمانی پروژه تا ایستگاه متروی نعمت آباد، با وسایل نقلیهء معمول، حدود هشت دقیقه  بوده و البته، در مجاورت پروژه نیز،ایستگاه اتوبوس قرارگرفته است.

با همان استدلال پاسخ پرسش امنیت محله، نظافت محله نیز از سطح قابل قبولی برخورداراست.

با توجه به محوطهء حدفاصل ساختمان با خیابان اصلی ،خلوت بودن محله و نیز جنس دیوارهای ساختمان، سروصدای خیابان برای ساکنین پروژه،مزاحمتی نخواهد داشت.