برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه یافت آباد

نظرات مشتریان برج باغ تالی

دکتر صادقین

دکتری اقتصاد انرژی

با توجه به وضعیت قدرت خرید چشم انداز بازار مسکن در سه سال اینده که تا حدودی نشان از رکود دارد ، تمایل سرمایه گذاران به سمت واحدهای کوچکتر با الگوی شهرنشینی جدید در کنار خدمات با کیفیت خواهد رفت. با این اوصاف پروژه برج باغ تالی علاوه بر با صرفه بودن از منظر اقتصادی، دارای خدمات جدید و نوآورانه و امکانات زیرساختی کارامد برای سکوت بوده و از طرف دیگر مجموعه از خدمات نوین را هم ارائه میدهد که شاید الگویی برای ساخت و ساز در سالهای آینده در دیگر نقاط کلان شهرها و به خصوص تهران باشد.با توجه به تنوع در نحوه پرداخت و انعطاف پدیری در انتخاب واحدها، به عنوان سرمایه گذار اقتصادی، مشارکت در این پروژه بزرگ را با توجه به تورم و چشم انداز بازار مسکن و دیگر بازارها به سرمایه گذاران عزیز توصیه میکنم.

دانلود رزومه

دکتر یاسر نجدی

دلیل پیش خرید واحد های برج باغ تالی نگرش حرفه ايي و تخصصي شركت تالي در امر ساخت و ساز ، آشنايي ، باور و بكار گيري علوم اكادميك و دانشگاهي هيئت مديره شركت در فعاليتهاي خود و بهره گرفتن از مشاوران و اساتيد تواناي دانشگاه تهران از ابتداي تدوين طرح توجيهي پروژه بوده است . در اكثر پروژه هاي اينچنيني از سوي سازندگان سنتي موارد متعددي مغفول مي ماند و باعث بروز مشكلات زياد براي خريداران مي شود. همچنین پيشيه و عملكرد شركت در پروژه هاي گذشته و هماهنگي كامل اعضاي هيئت مديره در اداره پروژه ها از دلایل اطمینان من به آریا سازه تالی و پیش خرید آپارتمان در این پروژه بوده است.

دکتر مهدی کنعانی

مدرس و مشاور سرمایه گذاری

دلایل متعددی برای سرمایه گذاری در پروژه برج باغ تالی وجود دارد که به عنوان مهمترین دلایل میتوان به تیم سازنده و مدیران پروژه یعنی برادران بیدار که و سابقه و خوشنامی خوبی در اجرای پروژه های ساختمانی دارند و همچنین سیستم حسابداری حرفه ای و شفاف پیاده سازی شده در پروژه و موقعیت خاص پروژه که دسترسی های خوبی به بازار مبل ،‌فرودگاه مهرآباد و شبکه بزرگراهی تهران داره و همچنین طراحی واحدهای کوچک متراژ که در هر شرایطی امکان فروش داره و در برج باغی با امکانات کامل واقع شده اشاره کرد.

دانلود رزومه